En Vazgeçilmez Değerlerimiz:

Doğallık ve Şeffaflık

Marmara’nın küçük bir ili olan Bilecik’in, Osmaneli ilçesinde çiftçilerimizin alın teriyle filizlenen Doğal Sevgisi lezzetleri, eşsiz zenginlikteki kültürüyle ailelerinizin kalabalık sofralarına ulaşarak sizlerle hasret gidermeyi bekliyor.

Hikayemiz

Doğal Sevgisi’nin hikâyesi; baba ocağımdan uzakta yaşadığım zamanlarda, geçmişte alıştığım lezzetlere, üzerinde büyüdüğüm topraklara hasretim ile başladı. İlk sırada her zaman, annemin doğal lezzetleri yer aldı.

 

Doğduğunuz topraklardaki doğal lezzetleri özlemek nedir bilir misiniz? Nüfusu 15 bin olan Bilecik Osmaneli’den 15 milyonluk İstanbul’a göçüm, içimdeki bu özlemi daha da artırdı. Yeniden yaşam kurduğum bu büyük kentte bir tüketici olarak, doğal ve geleneksel yöntemler ile hazırlanan ve büyük emek verilen bu ürünlerle karşılaşmanın oldukça zor ve maliyetli olduğunu gördüm. Doğal, sağlıklı ve taze ürünleri kendi topraklarında üreten ve bunu tüm esnekliğiyle tüketicilerine gösteren bir marka kurmanın hayalini kurdum.

 

Büyükşehirde hayatımı sürdürmeye çalışsam da doğadan bir türlü kopamadım. Ömrümün yarısını metropol kalabalığında, kalan yarısını ise yalnızca bize has bahçelerimizde, tarlalarımızda, topraklarımızda, huzur dolu ve lezzetli sofralarımızda geçirdim. Bahçe demişken, çalışma hayatımız boyunca ailecek AVM dikmelik arsalar yerine fidan dikmelik tarlalara yatırım yaptık ve bu sayede çeşitli bahçelerimiz oldu. Şimdi, ofisi bırakıp tamamen toprağa dönme vakti.

 

Uzun yıllar kendi sektörümde çalıştıktan sonra hayallerimi gerçekleştirmek için yepyeni bir yola çıktım ve doğup büyüdüğüm memleketime, Bilecik’in Osmaneli ilçesindeki topraklarıma geri döndüm.

 

1936’dan bu yana tarımla uğraşan ailemden edindiğim bilgi ve tecrübelerimi harmanlayarak Doğal Sevgisi’ni hayata geçirdim. Bugün; geleneksel yöntemlerle yaptığımız üretimlerimizi kendi topraklarımızda yetiştirerek, içimizdeki doğal sevgisini tüketicilerimize sunuyoruz. %100 organik, taze meyve ve sebzelerimiz ile onlardan ürettiğimiz salça ve soslarımızı, daha pek çok sağlıklı ürünle birlikte sizlerle buluşturuyoruz. Üretim, paketleme ve hazırlık gibi süreçlerimizi sizlere tüm şeffaflığıyla aktarıyoruz.

 

Şimdiye dek ailece en büyük keyfimiz, doğadan topladığımız ve kendi bahçelerimizde yetiştirdiğimiz sebze ve meyveleri çeşitli gıdalara dönüştürmek oldu. Tabii, bundan da en çok yakın çevremiz faydalandı. Yoksa kim yerdi çekirdek ailemizde o kadar salçayı?

 

Doğal Sevgisi olarak; çocukluğunu salçalı ekmekle geçiren, verimli topraklardan çıkan o eşsiz lezzetlere hasret kalmış sizler için büyük bir şevkle çalışıyoruz.

 

Tarımı dedemizden, tarım ürünlerinden yeni gıdalar üretmeyi babaannemizden, anneannemizden öğrenmiştik. Temellerimizi onlardan aldık. Ekim aşamasından hasat zamanına, hasat olan ürünlerin yapım aşamalarına kadar uzanan yolculuğun kontrolü artık babam Tahir Güney’de iken, işin mutfağında ise hijyen, kalite standartları ve ambalajlama süreçleriyle birlikte annem Saadet Güney yer almakta ve tarafınca onaylanmayan hiçbir ürün, tüketicilerimize sunulmamaktadır.

Hakkındaki Videoyu Oynat doğal sevgisi

Doğal Sevgisi Tanıtım Filmi

Ne Sunuyoruz? Doğal Sevgisi bünyesinde yetişen tüm ürünler, kalite standartlarına uygun şekilde tarladan sofraya tüm aşamalarını doğallıkla sürdürüyor.

%100 Doğal Üretim

Ürünlerimiz, içerisinde herhangi bir katkı maddesi barındırmaksızın verimli toprakların sağladığı doğal ortam koşullarında yetiştirilmektedir.

100 Yıllık Tecrübe

Nesilden nesile aktarılan deneyimlerimizle kuşaklar boyu çiftçiliği bir yaşam biçimi haline getirdik.

Özenli Üretim

Doğal sevgisi ürünleri, hijyen kurallarına uygun steril ortamlarda hazırlanarak sofralarınıza ulaşmaktadır.

Neden Doğal Sevgisi?

Halden, pazardan, üreticisini tanımadığımız meyve ve sebzelerle üretim yapmıyor, kullandığımız meyve ve sebzeleri sadece kendimiz yetiştiriyoruz.

 

Fazla ürün çeşidimiz yahut bunlara yetecek büyüklükte bir üretim tesisimiz yok. Yetişebildiğimiz kadar, kontrolü yitirmeyeceğimiz miktarlarda üretimde bulunuyoruz.

 

Her meyvenin ürününü, yalnızca mevsiminde üretebiliyoruz. Öyle ki; kışın salça, yazın ayva hoşafı olmuyor. Olur da, bize uymuyor!

Bizi farklı kılan; geçmişten gelen çiftçilik birikimimiz, işinin ehli oluşumuz ve en önemlisi de sizlere tüm aşamalarımızı şeffaflıkla göstermemizdir.

 

Sizlerle birlikte topraklarımızda ekimlerimizi yapıyor, büyümelerini izliyor, hasat zamanı geldiğinde de tüm ürünlerimizi özenle topluyoruz. Ekip biçtiğimiz meyve ile sebzelerden oluşturduğumuz salça, sos ve benzeri diğer tüm ürünlerimizi aslında bizzat sizinle üretiyoruz.

 

Geçmiş lezzetlerimizi korumak adına ürettiğimiz ürünleri, atadan ve dededen öğrenilmiş gelenekler ile yetiştiriyoruz. Topraklarımızdaki üretimi artırmak için dijital gelecekten ayrıca güç alıyoruz.

100 Yıllık Tecrübe

81 İle Teslimat

150 Mutlu Müşteri

Müşteri Yorumları

Geleneksel yöntemlerle yetiştirerek içimizdeki doğal sevgisini aşıladığımız ürünlerimizi deneyimleyen siz değerli müşterilerimizin yorumlarını derliyoruz. Geri dönüşleriniz bizleri çok mutlu ediyor!

Salça ve domates sosunu ilk defa kullandık. Ailecek denedik ve çok sevdik. Ürünlerin nasıl yapıldığı videolar ile anlatılmış. Organik ürünler, tasarımı da çok şık. Emeği geçenleri tebrik ediyorum.
Ali Osman SİNOP
Organik salça arayışındayken bir arkadaşımın tavsiyesi ile doğal sevgisi ile tanıştım. İlk kullanımdan itibaren diğer markalardan ayrılan lezzetini farkettik. Sonra diğer ürünlerden de sipariş verdik. Firmanın kargo için paketlemesi de güzel. Özel ambalajı ile hiç bir ürün zarar görmeden teslim aldık. Doğal Sevgisi'ne teşekkürler...
Kadir SAMSUN
Marmelat kıvamında olan lezzetli salçaları için teşekkür ederiz.
Enes AYDIN
Bizim komşudan duydum deneyeyim dedim. Özellikle acılı salçanız çok güzel. Herkesin ev yapımı lezzetler aradığı bu dönemde iyi ki bulduk sizi çok teşekkürler.Ben artık evde domates salçası yapmam sizden alırım! Emeğinize sağlık çok lezzetliler..
Melis İSTANBUL
Yakın bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine sipariş verdiğim salça ve kahvaltılık soslar yemek masalarımızda uzun bir süre yerini alacak gibi görünüyor. Lezzeti, tazeliği, tadı ve kapakların ilk açılımı bizi etkileyen önemli noktalardandı. Özellikle makine gücü ile ilerleyen hayatımızda bu şekilde doğal ve el emeği yiyeceklere bu site sayesinde ulaşabilmek harika. Doğallığı kaybetmemeniz ümidiyle.
Pelin TRABZON
Son zamanlarda sağlıklı beslenme adına kazandığım bilinçle birlikte bi araştırmaya girdim. Benim için önemli olan temizlik ve güvenlik konuları idi. Sonrasında kendimi bu sitede buldum. Domates sosu siparişimi verdim. Öncelikle sağlam paketlenmesi ve kavanozun kapağını açar açmaz soluduğum tazecik domates kokusu beni mest etti. Hele de tadı. Ailecek o kadar çok beğendik ki. Doğaldan yana olan herkesin bu lezzeti tatmasını kesinlikle tavsiye ederim. Teşekkürler Doğal Sevgisi..
Merve İmran İSTANBUL 17 Mart, 2022
Doğal Sevgisi’nden aldığım organik salça sağ olsun uzun zamandır hasret kaldığım salçalı ekmeğimi SONUNDA yedim! Ve gerçekten anne eli değmiş gibiydi. Doğal Sevgisi’ne çok teşekkür ederim.
Bengisu KIRKLARELİ
Doğal ürünler ararken tesadüfen karşılaştım internetten ve bir ürünü denemek istedim. Tercihim kahvaltılık sostan yana oldu.. Kahvaltılık sosları enfes.Kızım ve oğlum çok sevdi tadını. Hızlı teslimat için teşekkür ederim. Bir sonraki siparişimin yanında salçanızı da denemek istiyorum.
Yağmur ÇORLU